REKLAMA
Znaleziono 9308 wyników
Park Św. Pauloinwestycja
Pokaż inwestycję
Park Św. Paulo
Kraków, Krowodrza, Juliusza Lea
Panattoni Park Zgorzelecinwestycja
Pokaż inwestycję
Panattoni Park Zgorzelec
Zgorzelec, Słowiańska
7R Park Gorzyceinwestycja
Pokaż inwestycję
7R Park Gorzyce
Gorzyczki, Syrynia
Park, ul. Fabrycznainwestycja
Pokaż inwestycję
Park, ul. Fabryczna
Kraków, Śródmieście, Fabryczna
Panattoni Park Konininwestycja
Pokaż inwestycję
Panattoni Park Konin
Konin, Maksymiliana Kolbego
Sonata Park Sochaczewinwestycja
Pokaż inwestycję
Sonata Park Sochaczew
Sochaczew, Seroki-Parcela, Warszawska 119
M Park Pionkiinwestycja
Pokaż inwestycję
M Park Pionki
Pionki, Marii Garszwo
Lipowa Office Parkinwestycja
Pokaż inwestycję
Lipowa Office Park
Toruń, Lipowa
Park Handlowy Ropczyceinwestycja
Pokaż inwestycję
Park Handlowy Ropczyce
Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Kolejowa
Park Handlowy Łęcznainwestycja
Pokaż inwestycję
Park Handlowy Łęczna
Łęczna, Chełmska
Park Handlowy Pińczówinwestycja
Pokaż inwestycję
Park Handlowy Pińczów
Pińczów, Nowowiejska
Park rozrywki Gliwiceinwestycja
Pokaż inwestycję
Park rozrywki Gliwice
Gliwice, Pszczyńska
Park handlowy Wieluńinwestycja
Pokaż inwestycję
Park handlowy Wieluń
Wieluń, Częstochowska
[zachodniopomorskie] Drugi etap Rezydencji Park w Mielnie gotowy – apartamenty zostały już oddane do użytkuartykuł
Pokaż artykuł
[zachodniopomorskie] Drugi etap Rezydencji Park w Mielnie gotowy – apartamenty zostały już oddane do użytku
Zakończono realizację II etapu Rezydencji Park w Mielnie. Mieszkańcy wprowadzą się do swoich apartam...
Na Dolnym Śląsku powstaną dwie nowe obwodniceartykuł
Pokaż artykuł
Na Dolnym Śląsku powstaną dwie nowe obwodnice
Przedstawiciele Zarządu Województwa Dolnośląskiego we wtorek 30 maja podpisali z wykonawcami dwie umowy na budowę obwodnic dolnośląskich miast. Mowa o obwodnicy Boguszowa-Gorc, którą wybuduje Eurovia S.A., oraz obejściu Chełma, które zrealizuje PRO-TRA BUILDING Sp. z o.o.
Sejmik przyjął budżet Dolnego Śląska na 2024 rok. Będzie rekordowy!artykuł
Pokaż artykuł
Sejmik przyjął budżet Dolnego Śląska na 2024 rok. Będzie rekordowy!
Sejmik Województwa Dolnośląskiego przyjął nowy budżet regionu na rok 2024. Za jego przyjęciem głosowało 17 radnych województwa, przeciw było 11, a 6 wstrzymało się od głosu. Przyszłoroczny budżet Dolnego Śląska będzie rekordowy i wynosi blisko 3 miliardy złotych. Najwięcej pieniędzy przeznaczono na transport i ochronę zdrowia.
Grupa kapitałowa HRE Investments z wysoką karą finansową od UOKiKartykuł
Pokaż artykuł
Grupa kapitałowa HRE Investments z wysoką karą finansową od UOKiK
Prezes UOKiK Tomasz Chróstny wydał decyzję dotyczącą grupy kapitałowej HRE Investments – na spółki wchodzące w jej skład nałożył kary blisko 12 mln zł. Kary w łącznej wysokości 1,4 mln zł zostały nałożone na dwie osoby zarządzające. Konsumenci byli wprowadzani w błąd co do gwarancji zwrotu inwestycji w przedsięwzięcia deweloperskie i związanego z nim ryzyka.
Tramwaj do Wilanowa – prace na Dolnym Mokotowie [MAPY]artykuł
Pokaż artykuł
Tramwaj do Wilanowa – prace na Dolnym Mokotowie [MAPY]
Przed końcem ubiegłego roku kierowcy wrócili na ulice Goworka i Spacerową, a Gagarina odzyskała połączenie z Belwederską. Autobusy i indywidualni kierowcy mogą już korzystać z tego ciągu ulic o długości 2,5 km. W najbliższych dniach rozpoczną się prace na kolejnym odcinku trasy tramwajowej do Wilanowa, czyli skrzyżowaniu ulic: Belwederskiej, Sobieskiego, Dolnej i Chełmskiej.
Inwestycje drogowe w Gdyni w 2024 rokuartykuł
Pokaż artykuł
Inwestycje drogowe w Gdyni w 2024 roku
Przebudowy dróg, budowa buspasów i wiaduktów. W roku 2024 roku rozpocznie się wiele ważnych inwestycji drogowych w Gdyni. W planie jest również szereg prac utrzymaniowych.
W Kielcach otwarto Świętokrzyski Kampus Laboratoryjny Głównego Urzędu Miar [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Kielcach otwarto Świętokrzyski Kampus Laboratoryjny Głównego Urzędu Miar [ZDJĘCIA]
To dzięki naukowcom Głównego Urzędu Miar nie spóźniamy się na pociąg, wiemy, że waga nie kłamie, a poziom hałasu naszej nowej zmywarki będzie ledwo słyszalny. W Kielcach powstało unikatowe miejsce na mapie Polski, w którym spotykają się badacze omawiający nowe wyzwania naukowe i techniczne. W poniedziałek 9 września oficjalnie otwarto Świętokrzyski Kampus Laboratoryjny Głównego Urzędu Miar, u zbiegu al. Popiełuszki i Wrzosowej. 14 września chętni mieszkańcy Kielc będą mogli od środka zobaczyć laboratoria. Dzień później przed Kieleckim Centrum Kultury odbędzie się Naukowy Piknik Metrologiczny.
REKLAMA